Tiems, kam internetuose rastos vertingos mintys prapuola pasenusių naujienų sraute turiu šį tą rimto – tikrą popierinę knygą „Kaip apginti savo svajonę“ kalbančią apie tai, kas iš tiesų nuspalvina gyvenimą – svajones ir jų siekimą.

Ši knyga, tai lietuviškas gaivios ramybės gūsis, saugantis nuo amerikietiško triukšmo ir indiškų margumynų. Knygoje pasakojama apie gyvenimą, kuris ne visada būna mielas ir pasiruošęs priimti mus išskėstomis rankomis. Tai mąstymo gidas, mokantis džiaugtis gyvenimu purvo ir triukšmo kupiname pasaulyje. Tai praktinė, realiai pritaikoma mąstymo strategija ir veiklos filosofija.

Knygą galima įsigyti popieriniu ir audio formatu.

Nuo ko gi tas svajones ginti? O! Mes turime daug priešų, kurie lyg ir nieko blogo nelinkėdami nukreipia mūsų dėmesį visai ne ten, kur reikėtų. Labai tikiu, kad ši knyga padės tuos vidinius ir išorinius demonus atpažinti bei įgyti jiems imunitetą.

Pagrindinė knygos mintis yra ta, kad žmogui nekyla tuščios svajonės – jam kyla tokios svajonės, kurias jis gali, yra pajėgus įgyvendinti. O jei neįgyvendina, – tai ne todėl, kad pristinga laiko, pinigų, pažinčių ar talento, bet todėl, kad nesusitvarko su savo mintimis, vis verčiančiomis savimi abejoti.

Knygoje rasi:

  • 16 priežasčių trukdančių įgyvendinti svajones.
  • 7 žingsnius skirtus tas priežastis įveikti.
  • Daugybę originalių minčių ir įžvalgų.
  • Daugybę pavyzdžių iš istorinių asmenybių gyvenimo – nuo Einšteino iki Aleksandro Makedoniečio.
  • 61 autoriaus pieštą iliustraciją.
  • 82 autoriaus rankomis parašytas citatas (galbūt jos prideda šiek tiek estetikos ir autentikos).
  • 348 puslapius įkrautus ramybės ir pozityvumo. Straipsniai būna ilgi, vadinasi, knyga turi būti stora.
  • Visas tekstas parašytas specialiai šiai knygai, nerasi nė vienos pastraipos, kuri būtų nukopijuota iš tinklaraščio.
  • Ir, skirtingai nei straipsniuose, knygoje nerasi milijono skyrybos klaidų – dirbo redaktorė ir ne viena, taigi, jų bus tik viena kita!

Nori sužinoti daugiau?

Knygą rasi:

 

Ne paslaptis, kad mano paties svajonė buvo parašyti knygą, nuo šitos minties prasidėjo ir tinklaraštis. Argi ne paradoksalu, kad išpildžiau savo svajonę parašyti knygą, rašydamas apie tai, kaip išpildyti svajones?

Tikiuosi, knygoje rasi tai, ką randi ir straipsniuose: ramybę, aiškumą ir … šiek tiek įkvėpimo.

Jei pamatysi geltonai šviečiantį viršelį knygyne, neprabėk pro šalį, pavartyk.

kaip-apginti-savo-svajone

Man – tai didelis pasiekimas, turbūt aukščiausias įvertinimas, kokio tik gali sulaukti rašantis žmogus. Na, o Tau, tikiuosi, knyga taps nors vienu užtikrintu žingsniu per kliūtis ir negandas prasmingo gyvenimo link.

Popierinė knyga: knygos.lt arba knygyne.

Audioknyga: audioteka.lt