Kas išpildo Tavo norus kai krinta žvaigždė? Kaip tuo pasinaudoti?
Ar žinai tokį prietarą, kad jei pamatai krintančią žvaigždę ir spėji sugalvoti norą – jis išsipildo. Arba jei randi keturlapį dobilą. Arba penkialapį alyvos žiedą. Ar bandei kada? Ar noras išsipildė?
Jei nebandei – žinok, tai veikia. Tik ne taip kaip Tau atrodo.
Kad tai veikia turiu du įrodymus, vienas praktinis, kitas – teorinis. Praktinis pagrįstas mano paties patirtimi, o teorinis, tiesiog paaiškina kaip taip atsitinka, kad vienas kitas rastas augalėlis sugeba išpildyti norą.
Kai bus aišku, kaip viskas veikia, pabaigoje pasidalinsiu rekomendacija, kaip šia teorija pasinaudoti savo norams pildyti.
Praktinis įrodymas
Vaikystėje žinojau tokį prietarą, kad jei pavyksta rasti penkialapį alyvos žiedą (įprastai jie būna keturlapiai), reikia sugalvoti norą ir tą žiedą suvalgyti. Jeigu noro niekam nepasakysi – jis išsipildys.
Kadangi mūsų sode augo didelė alyva, ne vieną gerą pusdienį esu praleidęs pasilipęs ant kopėčių ir naršydamas žiedus, ieškodamas to vienintelio penkialapio. Norų buvo įvairių, ir labai konkrečių, ir abstrakčių, ir kvailų vaikiškų. Ir žiedų suvalgiau ne vieną.
Laikui bėgant aš tuos norus, ypač didesnius, pamiršdavau, bet pastebėjau vieną dėsningumą: jie visi nejučia išsipildė. Kartais patirdavau tokį nušvitimą, staiga prisiminęs, kad ŠITO aš norėjau prieš penkis metus ir ŠITAM tikslui suvalgiau žiedą ir dabar tai TURIU. Stebuklas įvyko!
Tai čia mano praktinis įrodymas – yra vienas žmogus, kuriam norai šiuo būdu pildosi, tai esu aš. Kokie tie norai ir kaip jie išsipildė leisiu pasilaikyti sau.
Bus skeptikų, kurie sakys, kad tai tik sutapimas, kad aš prisigalvoju nesąmonių, tuo labiau, kai norai neišsipildė tiksliai, tik apytiksliai. Bet aš tikiu, kad viskas kas įvyksta turi kokią nors priežastį, taigi einu ieškoti priežasčių ir pateikiu teorinį įrodymą – paaiškinimą kaip ir kodėl penkalapis alyvos žiedas ar krintanti žvaigždė išpildo norą.
Teorinis įrodymas
Šitas norų pratimas turi labai aiškias taisykles:
1) Naudojamas retai pasitaikantis dalykas (neįprastas žiedas ar gamtos reiškinys), reikia turėti kantrybės jį surasti, ar jo sulaukti.
2) Noras turi atsirasti per tam tikrą laiko tarpą. (Krintančios žvaigždės atveju – iš karto. Su žiedu dar galima pagalvoti.)
3) Negalima noro niekam sakyti.
Ką kiekviena iš šių taisyklių reiškia?
1) Žmogus turi turėti kantrybės ir atkaklumo, kad išpildyti savo norus. Turi kantriai ir atkakliai peržiūrėti didelį pievos plotą ir rasti jame keturlapį dobilą kurio ten galbūt net nėra.
Dobilų mutantų pieva nepadės – nes norą išpildo ne augalėlis, bet atkaklumas. Meteoritų lietus nepadės – nes norą išpildo ne krintantis akmuo, o kantrybė.
Jei žmogus sugebėjo rasti žiedą, vadinasi jau turi vieną reikiamą savybę norams pildyti.
2) Žmogus turi žinoti ko nori. Kai krinta žvaigždė, jis turi ne sugalvoti norą, o staigiai jį prisiminti.
Ko labiausiai nori gyvenime?
Jei atsakei per 0,5 sekundės – didelė tikimybė, kad Tavo noras išsipildys, nes Tu žinai ko nori. Ir nebūtina suspėti, net neįmanoma suspėti pasakyti jo žodžiais, pakanka tik apie jį pagalvoti.
Žiedas veikia truputį kitaip – kad noras išsipildytų būtina jį sau aiškiai mintyse suformuluoti: „Aš noriu, kad būtų X“.
Jei gali aiškiai sau mintyse suformuluoti ko labiausiai nori gyvenime, net jei tai ir užtruko ilgiau nei 0,5 sekundės, vis dar didelė tikimybė, kad Tavo noras išsipildys, nes Tu aiškiai žinai ko nori.
3) Žmogus turi neatskleisti savo norų negatyviems žmonėms, kurie išgirdę apie kokį norą ar svajonę tik sušuks, kad tai nesąmonė. (Plačiau apie tai – ČIA)
Jis turi mokėti saugoti paslaptis.
Jis turi neprisižadėti be reikalo.
Ir galų gale ne pliurpti, o daryti.
Iš tiesų, jeigu pasakysi apie savo norą teisingiems žmonėms – jie gal net padės Tau jį įgyvendinti. Ko tikrai nereikia daryti, tai skalambyti visiems aplinkui.
Kaip veikia krintančios žvaigždės mechanizmas
Krintančios žvaigždės pratimas patikrina ar Tu tikrai žinai ko nori. Ar tikrai tavo galvoje kirba noras, kurį gali ištraukti į paviršių per 0,5 sekundės? O jei turi daugiau laiko, ar gali aiškiai jį suformuluoti?
Noras – tai energija. Jis suteikia jėgų judėti į priekį. Jei Tau lieptų rytoj atsikelti 3 valandą ryto tiesiog šiaip sau, turbūt nesutiktum. O jei žinotum, kad tada išvažiuoja autobusas į Tavo ilgai lauktą kelionę, turbūt nebūtų problemų, nes nori tos kelionės.
Noras – tai kryptis. Jei turi norą, Tavo protas nuolatos ieško būdų, kaip jį įgyvendinti. Sąmoningai ir pasąmoningai stveriasi už kiekvienos galimybės. O, krinta žvaigždė! – skubu išnaudoti šią progą ir pateikiu užsakymą dangiškoms jėgoms!
Gali išbandyti savo protą. Dabar paimk ir užsimerk. Tiksliau perskaityk šią pastraipą ir trumpam užsimerk. Prisimink, kiek Tavo kambaryje yra raudonų daiktų? (Užsimerkiam)
Kokios spalvos daiktai pirmiausia krinta į akis atsimerkus? Rašydamas šias eilute pastebėjau, kad ant mano stalinės lempos užrišta raudona juostelė – ką ji ten veikia neįsivaizduoju.
Tu pagalvoji ir protas iš karto ima pastebėti tai, apie ką galvoji.
Keturlapio dobilo paieškos patikrina ar Tu tikrai turi kantrybės siekti užsibrėžto tikslo. Kantrybės ir atkaklumo. Ar gali Tave išgąsdinti tai, kad pieva didžiulė ir kad joje išsvajoto keturlapio dobilo gali ir nebūti?
Vis tiek imiesi užduoties? Vis tiek atlieki veiksmus artinančius Tave prie svajonės? Fantastika! O ten kur fantastika – stebuklai yra įmanomi.
Ir galų gale – jei Tau pavyksta rasti keturlapį dobilą arba sulaukti krintančios žvaigždės, Tu turi patvirtinimą, kad Tavo noras tikrai tikrai išsipildys.
Tikėjimas yra pati galingiausia priemonė siekiant tikslų. Gali žinoti ko nori ir atkakliai siekti, bet jei netikėsi, kad Tau pavyks, tikimybė, kad norai išsipildys labai sumažėja.
Jei TIKI, kad krintanti žvaigždė išpildo norą, PATIKĖSI, kad vieną dieną noras tikrai išsipildys. Kitaip tariant:
Jei TIKI, kad krintanti žvaigždė išpildo norą, ji ir išpildys. Ir apskritai:
Kuo TIKI, tas ir VEIKIA.
Kaip sakė vienas sėkmingiausių XIX a. verslininkų Henris Fordas: „Jei tiki, kad tau pavyks arba kad nepavyks – abiem atvejais esi teisus“.
Todėl visose religijose pabrėžiamas tikėjimas. Jei besąlygiškai tikėsi, kad Alachas Tave išgelbės, jis ir išgelbės. Jei besąlygiškai tikėsi, kad pasieksi nušvitimą, tai jį ir pasieksi. Jei tikėsi, kad visa tai nesąmonės – visa tai ir liks nesąmonėm.
Juk jei tiki, kad noras būtinai išsipildys, protas nejučia pats ima ieškoti būdų kaip panaikinti tą keistą neatitikimą tarp realybės ir įsivaizduojamo noro. Jei tiki, kad pavyks, sumažėja su nežinomybe susijęs stresas temdantis protą, Tu gali mąstyti aiškiau ir prigalvoti geresnių idėjų. Jei tiki, kad pavyks, vadinasi pakankamai aiškiai įsivaizduoji KAS turi pavykti, gali aiškiau susivokti KAIP link ten nukeliauti.
Kaip visu tuo pasinaudoti?
Dabar jau aišku, kaip veikia krintančios žvaigždės mechanizmas, taigi pateiksiu rekomendaciją kaip jį naudoti.
Jau žinome, kad jis patikrina ar tikrai žinai savo norą, ar pakanka atkaklumo jo siekti ir, jei Tau pavyksta sulaukti žvaigždės, ji Tau suteikia tikėjimo.
Todėl nerekomenduoju ieškoti žiedų ar su viltimi dairytis į dangų. Niekada niekada. Jokiu būdu! Griežtai!
Nes jei nepavyks sulaukti išsvajotojo ženklo – Tavo tikėjimas bus sužlugdytas. Reikia ieškoti tikėjimo šaltinio savo viduje, o ne išoriniuose ženkluose, kurie gali pasirodyti, o gali ir nepasirodyti.
Tikėk, kad Tau pakanka atkaklumo ir kantrybės siekti savo norų. Nes tuo kuo TIKI tas ir VEIKIA. Tikėk, kad Tau pakaks energijos įveikti visus sunkumus ir įgyvendinti savo norus. Nes tuo kuo TIKI tas ir VEIKIA.
Ir atlik realesnius veiksmus, nei naršymas pievoje ar dairymasis į dangų. Ką tiksliai daryti? Įsiklausyk ką sako intuicija. Juk jei tikrai nori ir tikrai tiki, kad norą įgyvendinsi, tai protas stebi pasaulį ir ieško idėjų, kaip Tavo norus įgyvendinti, tik reikia leisti jam pasireikšti.
Kaip stiprinti tikėjimą?
Įsivaizduok, kad Tau užteko energijos ir atkaklumo ir Tu norą jau įgyvendinai. Kaip tai atrodo? Kaip fantastiškai Tu jautiesi? Kas Tave supa? Kaip jaučiasi jie? Ką dabar gali daryti?
Domėkis žmonėmis, kurie Tavo srityje pasiekė daugiau už Tave. Štai kodėl daugelis NBA krepšininkų svajoja žaisti su 23 numerio marškinėliais (kaip Maiklas Džordanas). Štai kodėl budistai medituoja prieš Budos atvaizdą (jis buvo kiečiausias medituotojas). Štai kodėl startapų įkūrėjai svaigsta išgirdę Ilja Laurso pavardę.
O dar geriau – apsupk save žmonėmis, einančiais tuo pačiu keliu kaip ir Tu. Jei matysi, kaip šalia esantis žmogus juda pirmyn ir Tavyje atsiras daugiau tikėjimo, kad tai ką jis daro yra įmanoma ir Tau.
Pabaigai – frazė iš knygos „Getting things done“:
„When you start to make things happen, you really begin to believe that you can make things happen. And that makes things happen.“
„Jei tu pradedi įgyvendinti dalykus, tu pradedi iš tiesų tikėti, kad tu gali įgyvendinti dalykus. Kaip tik to ir reikia dalykams įgyvendinti.“
P. S.
O jei kada, visai netyčia ir visai netikėtai pamatysi krintančią žvaigždę – padaryk eksperimentą: ar gali prisiminti savo didžiausią norą per 0,5 sekundės?