Ką sakyti žmonėms, kurie nesišypso? II dalis
Internetuose siaučia pozityvių postų virusas, tačiau realybėje siaučia depresijos, liūdesiai ir neviltys. Kaip šitas virusas vis nesugraužia šitų epidemijų?
skaityk toliau...Internetuose siaučia pozityvių postų virusas, tačiau realybėje siaučia depresijos, liūdesiai ir neviltys. Kaip šitas virusas vis nesugraužia šitų epidemijų?
skaityk toliau...Dažnai tai, ką vadiname depresija, visai nėra depresija. Depresija yra nuotaikos balanso sutrikimas žmogaus smegenyse. Tai reiškia, kad bloga nuotaika visai nėra depresija, bloga nuotaika yra tik bloga nuotaika. Nors bloga nuotaika mus ištinka dar dažniau nei tikra depresija, vis dar nežinome, ką su tokiais žmonėmis daryti, tai lyg ir paliekama natūraliems bendravimo instinktams.
skaityk toliau...Dalyvaudamas „Žinių Radijo“ laidoje gavau klausimą „Kaip atpažinti apsišaukėlius?“. Kai ėmiau ruoštis šiam straipsniui, supratau, kad ne viskas taip paprasta.
skaityk toliau...Nors teko girdėti tokį skandinavišką komentarą, kad daug nudirba tas kuris gerai pailsi, tačiau mūsuose vis dar populiari nuomonė, kad daug nudirba tas, kuris sugeba nesiilsėti.
skaityk toliau...Tai kas blogai su tuo pašaukimu? Ar jis iš vis nereikalingas? Ar čia tik tinklaraštininkų triukas kaip pritraukti daugiau skaitytojų?
skaityk toliau...Jei jau nusprendei perskaityti šį rašinį, greičiausiai jau perskaitei krūvą tekstų skirtų vienaip ar kitaip pagerinti Tavo gyvenimą. Bet nenustebsiu, jei vis dar nesi tas užtikrintai kalbantis kostiumuotas verslininkas iš video pamokslo, ar ta žavinga iš namų dirbanti ir nauju BMW važinėjanti moteris, kurios nuotraukas matai kvietime į jos organizuojamą seminarą. Kodėl jų patarimai nesuveikė, kur bėda?
skaityk toliau...Ar teko girdėti ar matyti motyvuojančių žinučių aukštinančių atkaklumą? Ar motyvuoja jos siekti savo tikslų? Motyvuoja? Valtininkas nebūtų valtininkas, jei neįneštų šiek tiek sumaišties ir nepamėgintų parodyti kas gi slypi aname krante, kitapus atkaklumo upės.
skaityk toliau...Man įdomu, ar tikrai visi motyvuojantys straipsniai ir paveiksliukai, su kuriais susiduri tikrai Tave motyvuoja? Drįstu spėti, kad ne. Turbūt, pastebi, kiek internete yra šlamšto, kuris iš tikrųjų griauna motyvaciją vietoj to, kad ją kurtų.
skaityk toliau...Tau greičiausiai teko išgirsti frazę „change the world“, jeigu nors kiek žiūrinėji motyvacinius ar įkvepiančius paveiksliukus internete. Change the world by doing this, change the world by doing that, ir vis kur buvęs kur nebuvęs išlenda Styvas Džiobsas įbedęs reikšmingą žvilgsnį į skaitytoją, tarsi klausiantį, „O ką tu pakeitei pasaulyje?“.
skaityk toliau...Ar tave taip pat atakuoja gyvenimo išmintį pažinę feisbuko draugai besidalinantys Budos, Einšteino ar Gandžio citatomis? Ir kurgi trykšta toks išminties šaltinis, kad staiga visi patapo nušvitusiomis ir prabudusiomis asmenybėmis? O gal tiesiog paspausti mygtuką „šhare“ pasidarė per daug paprasta, kad mes susimąstome prieš nepaspausdami, o ne atvirkščiai? Citatos kaip citatos, bet va tinklaraštininkai tai patys rašo ištisus straipsnius! Ar jie tikrai tokie protingi?
skaityk toliau...